Dom, ul. Perłowa
Perłowa, Pisarzowice, dolnośląskie
- 1 590 000 zł
- 238 m²
- 6 680,67 zł/m²
Marcin Wieluński
Skontaktuj się
Dom, ul. Perłowa
Perłowa, Pisarzowice, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Dom, ul. Perłowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 590 000 zł 238 m² 6 680,67 zł/m²
dom wolnostojący
6
909 m²
garaż wolnostojący
2019
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
909 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2019Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 590 000 zł (6 680,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 238 m² (204 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2019
- Działka: 909 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, piec, gazowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI WIELUŃSKI, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 746340
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Perłowa, Pisarzowice, Miękinia, średzki, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Przestronny i przytulny dom wolnostojący na sprzedaż w Pisarzowicach - ul. Perłowa.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego domu o powierzchni całkowitej 238 m², położonego na działce o powierzchni 909 m² w spokojnej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń, prywatność oraz wygodę. (...)